نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2
  1. Top | #1

شماره کاربر
    4774
    وضعيت
    عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.40
    تشکر شده 2 بار در 2 ارسال

قویترین و بهترین نرم افزار ریکاوری

با سلام خدمت دوستان گلم . در این پست قصد دارم شما را مرجع بهترین نرم افزار های [فقط کاربران عضو شده و فعال شده میتوانند لینک ها را مشاهده کنند. ] آشنا کنم. این نرم افزار ها میتوانند در بازیابی اطلاعات ارزشمندتان کمک کنند و مشکلتان حل شود.
    برای همه ما این پیش آمده است که بصورت ناخواسته فایلی از روی کامپیوتر پاک شد است و یا حمله ویروسی باعث از بین رفتن فایل های ضروری شده است. نرم افزار Active File Recovery یکی از نرم افزارهای قدرتمند بازیابی اطلاعات است که ویژگی های زیادی دارد یکی از ویژگی های بارز این برنامه این است که به شما امکان می دهد فایل را با نام اصلی آن جستجو کنید و همین امر باعث افزایش سرعت در بازیابی و جستجوی فایل از دست رفته می شود. با این نرم افزار می توان فایل هایی را که حذف شده و به سطل زباله رفته اند و از آنجا حذف شده اند و یا اینکه بطور مستقیم با shift delete حذف شده بازیابی می کند. همچنین قدرت بازیابی درایو های فرمت شده را نیز دارد و فیلترهای مخصوصی دارد که می توانید نوع فایل ها را تفکیک کنید و جستجو را محدود نمایید و همین امر رسیدن به نتیجه را تسریع می کند.
    [فقط کاربران عضو شده و فعال شده میتوانند لینک ها را مشاهده کنند. ]

2. Top | #2

شماره کاربر
    1
    وضعيت
    عنوان کاربر
    مدیر کل سایت
    میانگین پست در روز
    7.35
    تشکر شده 9,508 بار در 4,086 ارسال
    حالت من : Khoshhal
    سلام لطفا تبلیغ نفرمایید
    [فقط کاربران عضو شده و فعال شده میتوانند لینک ها را مشاهده کنند. ][فقط کاربران عضو شده و فعال شده میتوانند لینک ها را مشاهده کنند. ][فقط کاربران عضو شده و فعال شده میتوانند لینک ها را مشاهده کنند. ]